Pacienti a návštevníci

Poďakovania

Pridať poďakovanie

Poďakovanie GPK

Rated 5 out of 5
2. januára 2024

Dobrý deň, chcela by som sa touto cestou poďakovať všetkým oddeleniam na GPK, všetkým lekárom, aj ostatnému personálu za prístup voči pacientovi, ľudskosť a vysokú odbornosť.

Moje poďakovanie patrí Mudr. Lucii Chovancovej, ktorá ma 24.11.2023 sprevádzala počas pôrodu, bola mi nápomocná a svojim ľudským a odborným prístupom mi pôrod veľmi uľahčila. Mudr. Michaele Motykovej, taktiež za jej ľudský a odborný prístup a za rozhodnutia, ktoré ovplyvnili neočakávanú a život ohrozujúcu situáciu po pôrode.

V neposlednom rade moje najväčšie poďakovanie patrí skvelému človeku a doktorovi Mudr. Alexandrovi Šipošovi za záchranu môjho života, kedy sa po pôrode vyskytla komplikácia, za promptne reagovanie na môj stav a za prístup počas hospitalizácie, slovami sa vďaka pánovi doktrorovi ani nedá vyjadriť, je to veľmi milý a starostlivý doktor s vysoko profesionálnym a odborným prístupom.

Ďakujem a dúfam, že sa slová vďaky dostanú k ich príjemcom.

Dagmar

poďakovanie

Rated 5 out of 5
2. januára 2024

Rada by som sa touto cestou poďakovala lekárom, sestričkám, sanitárom, rádiologom… V septembri som bola hospitalizovaná vo Fntt – moja cesta začala urgentom a postupne som sa ocitla na Jaris odd., CT, rôznych ambulantných vyšetreniach a Internom oddelení. (Do mojich vyšetrení a liečby bolo zaangažovaných mnoho ľudí, ktorí sa mi snažili pomôcť, preto ďakujem i tým ktorí boli pre mňa neviditeľní – cítila som to, a preto aj vám patrí moje veľké ĎAKUJEM.) Stretla som sa s empatiou, porozumením, profesionalnym prístupom. Sama som zdravotník, a preto viem aká je náročná práca zdravotníkov. Veľké poďakovanie patrí i mojím kolegom, ktorí mi boli veľkou oporou. Ďakujem

Jana

Poďakovanie traumatologickému oddeleniu

Rated 5 out of 5
2. januára 2024

Na traumatológii som ležal mesiac počas ktorého sa všetky sestričky, ako aj lekári o mňa vzorne starali. Celý kolektív ma povzbudzoval a podporoval v liečbe, čo mi dopomohlo k rýchlejšiemu zotavovaniu a udržaniu pozitívnej nálady. Tiež by som rád vyzdvihol dostatok a chutnosť podávanej stravy, ako aj vysokú úroveň čistoty izby. Prajem všetkým krásne vianočné sviatky a za vštko veľmi pekne ďakujem.

Ondrej

Poďakovanie pre Metabolicku JIS

Rated 5 out of 5
8. júna 2023

Chcem sa poďakovať mladým ochotným sestričkám a bratom na odd. Metabolickej JIS. Ochota pomocť, ošetriť- komunikacia super.

Ďakujem

Slavomír

Poďakovanie

Rated 5 out of 5
8. júna 2023

Chcem poďakovať MUDr. V. Drozdovi z Urologickej kliniky za jeho prístup k pacientom. Vždy mal úsmev na tvári a s ľudskosťou, odbornosťou i s humorom riešil moje ťažkosti s močovými kameňmi.

A.L.