Pacienti a návštevníci

Poďakovania

Pridať poďakovanie

Poďakovanie

Rated 0 out of 5
3. augusta 2020

Dovoľujem si touto cestou vyjadriť úprimné poďakovanie zamestnancom Fakultnej nemocnice v Trnave (Chirurgická klinika A). Všetkým lekárom, zdravotným sestrám a ošetrovateľom za obetavú prácu a nezištnú starostlivosť, ktorú mi poskytli počas mojej hospitalizácie minulý rok 28.06.2019.

Moje osobné poďakovanie patrí MUDr. Igorovi Kehenovi a prednostovi MUDR. Igorovi Dudovi PhD. za ich odborný a profesionálny prístup.

Moje poďakovanie za zodpovednú prácu a príkladnú starostlivosť patrí ošetrujúcemu lekárovi MUDr. Richardovi Laktišovi, gastroenterológovi MUDr. Jánovi Ušakovi.

Dovoľte, aby som Vám v ďalšej práci popriala veľa úspechov, v osobnom živote veľa lásky, zdravia a pohody.

S pozdravom

Pacientka Magdaléna Boorová

Magdaléna Boorová

Ďakujem

Rated 0 out of 5
3. augusta 2020

Dobrý deň pán riaditeľ. Volám sa Oľga petoczova som z Hlohovca. Bola som vo vašej nemocnici operovana 13.7.2020 na gynekologické problémy. Operoval má pán primár Deckov. Bola som veľmi vystrašená keď mi lekár v hc povedal že musím na operáciu. Nevedela som čo bude a kde mám ísť. Keďže obidve moje deti som porodila v TT rozhodla som sa pre Trnavu. Nikoho som nepoznala a pri mojej prvej návšteve som natrafila práve na deň keď ordinoval pán primár deckov. Nepoznala som ho je to mladý človek. Od samého začiatku bol veľmi milí, ústretový. Videl že ja som vystresovaná a on mi všetko pekne vysvetlil a ukludnil ma. Ďalšie vyšetrenia prebehli tiež v pohode. A prišiel deň operácie. !!! Operoval má pán primár. Veľmi som sa bála. Keď som sa na izbe preberala stal pri posteli,držal ma za ruku a pekné mi povedal,že všetko dopadlo dobre. Chodil sa informovať ako nám pacientkam je každý deň? Zlatý šikovný mladý chlapec. Bola som na gynekológii päť dní a všetci boli milí. Sestričky, sanitarky no všetci!!! Strava na oddelení bola rovnako strašná ako pred 32 rokmi. Chcela som vám to napísať a poďakovať vášmu personálu na gynekológiu. Určite vás budem doporucovať pacientkam. Veľké ďakujem pán primár Ivan deckov! Pekný deň a dakujem

Olga

Poďakovanie

Rated 0 out of 5
3. augusta 2020

Dobrý deň

chcela by som z celého srdca poďakovať,za profesionálny prístup

zamestnancom traumatologickej ambulancie urgentného príjmu,

primárovi a zamestnancom CT pracoviska, za promptné, erudované

vyšetrenie mojej matky po úraze hlavy, v pokročilom séniu a organickému

psychosyndromu.

s úctou

mudr. Zlata Pastvová

Zlata Pastvová

Rychla odpoveď

Rated 0 out of 5
30. júla 2020

Chcem sa velmi pekne podakovat osobe ktora spravuje FB stranku fakultnej nemocnice Trnava,ze mi celmi rychlo odpovedali a poskytli telefonne cislo na oddelenie ktore som zhanala 🥰..velmi mi pomohli Velke Dakujem ❤❤

July