Pacienti a návštevníci

Poďakovania

Pridať poďakovanie

Poďakovanie pre Metabolicku JIS

Rated 5 out of 5
8. júna 2023

Chcem sa poďakovať mladým ochotným sestričkám a bratom na odd. Metabolickej JIS. Ochota pomocť, ošetriť- komunikacia super.

Ďakujem

Slavomír

Poďakovanie

Rated 5 out of 5
8. júna 2023

Chcem poďakovať MUDr. V. Drozdovi z Urologickej kliniky za jeho prístup k pacientom. Vždy mal úsmev na tvári a s ľudskosťou, odbornosťou i s humorom riešil moje ťažkosti s močovými kameňmi.

A.L.

ORL oddelenie

Rated 5 out of 5
2. mája 2023

Prišiel som na ambulanciu s nezastavujúcim sa krvácaním nosa a pani doktorka MUDr. B. Bučková to zvládla perfektne. Bola veľmi milá a všetko my vysvetlila. Bohužiaľ, ja nie som moc vzorný pacient, a porušil som všetko čo mi odporučila a tak na druhý deň som tam musel ísť znovu. Mal som tep asi 115 a čakal som, ako dostanem vynadané. Stal sa presný opak, pán doktor MUDr. Jurovčík aj s pani sestričkou, ktorej meno som si bohužiaľ nezapamätal, boli veľmi milí, podarilo sa im ma ukľudniť a opraviť čo som pokazil. Veľmi im ďakujem.

Marcel

Poďakovanie

Rated 0 out of 5
2. mája 2023

Chcela by som sa poďakovať Mudr.Dobrovodskému, ktorý ma operoval 23.6.2022 za jeho príkladný prístup k pacientovi a odbornosť a celému personálu chirurgického kliniky za ich starostlivosť (hlavne sestrám ktoré mali službu počas môjho príjmu na hospitalizáciu za ich dobrotivý a ľudský prístup)…

Viazanková S.

Poďakovanie sestričke Anne Gubániovej !

Rated 0 out of 5
2. mája 2023

Veľmi pekne ďakujem sestričke Anne Gubániovej za neskutočný prístup a hlavne za to, že vobec sa dalo dohodnut na predoperačnom internom vyšetrení. Pekne sa dalo objednat nie ako na miestach kde idu ludia ráno o 5,00 hod.čakat pred zariadenie. Naozaj srdečná vďaka tejto sestričke. Škoda, že takýchto ludí nie je viac! Nech je zdravá a nech sa sestričke darí!

D.J.

Dušana Johanesová