Pacienti a návštevníci

Poďakovania

Pridať poďakovanie

Ďakujeme

Rated 0 out of 5
12. augusta 2021

Naše poďakovanie patrí pánovi doktorovi Matúšovi Hofericovi, za nielen jeho profesionalitu, ale aj ľudský prístup, aký sa v dnešnej dobe vidí už len zriedkakedy.

Annamária

Obrovské poďakovanie pracovníkom na CT pracovisku

Rated 0 out of 5
12. augusta 2021

V predveľkonočnom období sme sa náhle so synom ocitli v situácii, kedy sme urgentne potrebovali absolvovať CT vyšetrenie. Vo štvrtok (1.4.2021) popoludní (cca o 14.00 hod.), deň pred štátnym sviatkom, som potrebovala urgentne dohodnúť termín CT vyšetrenia pre môjho syna, ktorého čaká urgentná operácia – rekonštrukcia dolnej končatiny.
Pokúšala som sa dovolať na CT pracovisko (podľa telefónneho zoznamu), žiaľ, v tom čase už nikto z pracovníkov nebol k dispozícii. Uvedomovala som si, že je už po pracovnej dobe, tak som sa pokúsila zavolať na iné telefónne číslo – na pracovisko Ambulancia intervenčnej rádiologie, kde mi zodvihla telefón ochotná, milá a príjemná sestrička. Hoci nemala možnosť vyhovieť mojej požiadavke, neváhala a zavolala inú sestričku, ktorá ochotne prišla a spoločne sme vykomunikovali najbližší možný termín CT vyšetrenia.
Na moje veľké prekvapenie, našli pre nás termín už nasledujúci pracovný deň (6.4.2021), vysvetlili mi, čo všetko je treba – aké odbery krvi je potrebné mať so sebou a pod. Týmto sa chcem veľmi pekne poďakovať p. Vanákovej a jej kolegynke (neviem meno) za jej ochotu a prístup, za snahu pomôcť, poradiť, ale aj upokojiť.
V utorok (6.4.2021), po veľkonočných sviatkoch, sme absolvovali nevyhnutné a pre nás veľmi dôležité CT vyšetrenie na CT pracovisku (na 1 posch.). Po našom príchode, sme boli ihneď pozvaní do ambulancie.
Všetci pracovníci sa správali ku nám na vysokej profesionálnej úrovni, veľmi pozitívne hodnotím ľudský prístup všetkých pracovníkov. K CT bol podľa službykonajúcej pani Dr. prizvaný aj p. primár. Keďže stav nášho syna je potrebné riešiť urgentne, ochotne nám vyšli v ústrety aj v rámci vypracovania popisu a odoslanie do FNBA na Kramáre (odd. detská ortopédia).
Sme bežní, nie “nadštandardní” ľudia, ale prístup zo strany všetkých pracovníkov bol vo vzťahu ku nám nadštandardný. Skutočne som veľmi milo prekvapená z prístupu a komunikácie lekárov, sestričiek – rada by som tu obzvlášť vyzdvihla ochotu a ústretovosť sestričky pani Slaninkovej Kataríny. Klobúk dolu pred prácou a trpezlivosťou všetkých v tomto náročnom COVID období.
Patrí Vám všetkým obrovské ĎAKUJEM.

Adriana Rakúsová

Ďakujem, chirurgická klinika!

Rated 0 out of 5
12. augusta 2021

Dobrý deň, bola som hospitalizovana na Vašej klinike a chcem úprimne poďakovať za príkladnu starostlivost po operacii. Menovite sestre Kristíne Blaškovičovej ale aj celému kolektívu sestier za ochotu , vždy podať pomocnú ruku, za ľudskosť a milé správanie. Patrí Vám moje veľké ďakujem……

Julia Chaloupkova

Poďakovanie za duchovnú službu

Rated 0 out of 5
12. augusta 2021

Chcem sa poďakovať o. Rudolfovi za duchovnú službu, ktorú vykonal pre môjho zomierajúceho manžela.

Jarmila Gajarská

Vďaka!

Rated 0 out of 5
12. augusta 2021

Chcela by som veľmi pekne poďakovať pani primárke očného oddelenia MUDr. Dagmar Kutnárovej, PhD. za jej vysoko odborný a súčasne veľmi ľudský prístup pri dlhodobom riešení môjho zdravotného problému. Veľmi si vážim, že pri jeho riešení neustále hľadá nové možnosti zlepšenia. Moja vďaka patrí aj celému jej tímu lekárok a sestričiek.

Alena Heřmánková