Pacienti a návštevníci

Poďakovania

Pridať poďakovanie

Poďakovanie MUDr. Dobiášovi a celému tímu, pri pôrode

Rated 5 out of 5
19. mája 2024

Pán Doktor Dobiáš, chcela by som sa Vám a celému tímu, ktorí slúžil 7. mája 2022 v ranných hodinách, touto cestou z celého srdca poďakovať za neskutočne ľudský prístup počas celého pôrodu, ktorý som predtým nikdy nezažila. Vďaka Vám, sa stal môj tretí pôrod naozajstným zážitkom. Bodaj by bolo viac takých doktorov, ako ste vy, ste úžasný!

Moje poďakovanie patrí aj neskutočne príjemnej a milej pôrodnej asistentke, žiaľ meno si nepamätám, ktorá ma povzbudzovala až do samého konca 🙏

A nakoniec moje poďakovanie patrí všetkým sestričkám a sanitárkam, ktoré sa o nás krásne starali.

Nech sa Vám darí a ešte raz Vám všetkým ĎAKUJEM …

Michaela O.

Som veľmi spokojná

Rated 5 out of 5
19. mája 2024

Veľmi pekne ďakujem za pomoc pri návšteve nášho chorého otca.

P. Kaplán reagoval na našu prosbu veľmi rýchlo a opätovne otca navštevuje, za čo mu srdečne ďakujeme.

Janka Masarovičová

Poďakovanie traumatologickej klinike za vysoko profesionálnu starostlivosť

Rated 5 out of 5
19. mája 2024

Chcem z celého srdca poďakovať za kvalitnú a vysoko profesionálnu zdravotnú a ošetrovateľskú starostlivosť o moju dcéru Ing. Marcelu Šipkovú, ktorá sa v pondelok 13.5.2024 podrobila operačnému výkonu na Vašej traumatologickej klinike. S takým skvelým tímom som sa dávno nestretla, hoci ja robím v zdravotníctve 43 rokov. Okrem vysoko profesionálneho prístupu sa dcéra stretla s empatickým a ľudským prístupom celého ošetrovateľskeho tímu, včetne prednostu kliniky, vedúcej sestry a anesteziologického tímu, ktorý zabezpečoval zdravotnú starostlivosť počas a bezprostredne po operačnom zákroku. Ešte raz veľké ďakujem Vám všetkým!!! Mgr. Mária Šípková (pacientkyna mama).

Mgr. Mária Šípková

Poďakovanie oddeleniu kardiológie

Rated 5 out of 5
8. mája 2024

Rád by som Vám poďakoval v mene nebohej Mirky Ivančíkovej, za všetko čo ste pre ňu spravili, ako ste sa o ňu starali, za ľudský prístup a nie jeden raz aj za záchranu jej života. Poďakovanie patrí lekárom, sestričkám aj ošetrovateľkám, najmä MUDr. Čambálovi, MUDr. Dolinskému a sestričke ktorá jej darovala pletenú chobotničku. Toto poďakovanie bolo jedno z jej posledných prianí. Veľké ďakujem.

Andrej

Podakovanie

Rated 5 out of 5
8. mája 2024

Chceme poďakovať kolektívu Jednotky intenzívnej starostlvosti Kliniky infektológie Fakultnej nemocnice Trnava s primárkou MUDr. Máriou Soľavovovou a ošetrujúcim lekárom MUDr. Adamom Zelenákom, ďalšími lekármi a sestrami za mimoriadnu medicínsku i ľudskú starostlivosť o našu drahú Želku Ondruškovú v posledných troch týždňoch jej života. Veľmi si ceníme, že v ťažkých dňoch bola v rukách fundovaných odborníkov, ktorí sa stále snažili nachádzať nové a nové cesty, ako zachrániť jej zdravie a život.

Dáša