Pacienti a návštevníci

Poďakovania

Pridať poďakovanie

Ďakujeme neurologickému oddeleniu

0,0 hodnotenie
24. marca 2021

Chcel by som poďakovať lekárom a zdravotníkom, na čele s p. primárom MUDr. Krastevom, za lekársku starostlivosť o nášho otca.

Miroslav Reho

Vdaka za duchovnu sluzbu

0,0 hodnotenie
24. marca 2021

Velka vdaka patri otcovi Rudolfovi. Je uzasne,ze nemocnica ma duchovnu sluzbu a ze knaz je vzdy k dispozicii.

Lenka

Poďakovanie za ľudský prístp

0,0 hodnotenie
24. marca 2021

Chcem sa poďakovať za ústretovosť, ľudský prístup, trpezlivosť a odborné poradenstvo všetkých pracovníkov, ktorí cez víkend
13.2. – 14.2.2021 očkovali vakcínou Astra na mieste FN Trnava 1 (psych. odd.), tiež menovite p. doc. MUDr. Kršákovej, PhD, tiež za odbornú konzultáciu, ľudskosť, ústretovosť, napriek tejto ťažkej dobe a ich maximálnom nasadení.
Ďakujem !

Mgr. Alena Ondicová

Poďakovanie

0,0 hodnotenie
24. marca 2021

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať pani MUDr. Petríkovej za láskavý prístup a príkladnú starostlivosť nad rámec svojich povinností, ktorá sa starala o našu mamu v terminálnom štádiu nádorového ochorenia na Covidovom oddelení.
Marcela Krippelová

Marcela Krippelová

Úprimné ďakujem

0,0 hodnotenie
24. marca 2021

Moje poďakovanie a obdiv patrí všetkým zamestnancom a dobrovoľníkom vakcinačného centra v Trnave, kde som bola 10.2.2021 so svokrou na očkovaní proti COVID-19. Váš profesionálny a ľudský prístup na veľmi potešil. Osobitne chcem poďakovať vojakovi, ktorý mal vtedy službu a veľmi mi pomohol. Ešte raz úprimné ďakujem.

R. Petrášová