Pacienti a návštevníci

Poďakovania

Pridať poďakovanie

Ďakujeme Vám.

0,0 hodnotenie
21. decembra 2020

Dobrý deň,
Tento e-mail/pochvalu som mala rozpísanú už dlhšie a v tom čase som určite nepočítala s tým, že k nej pridám aj druhú časť.
Prvá časť sa týkala pôrodu vo Vašej nemocnici – aj keď samotný pôrod a následný strach o našu dcéru neprebehol presne podľa mojich predstáv. To, že som sa rozhodla pre pôrod práve v trnavskej nemocnici patrí medzi najlepšie rozhodnutie, ktoré som mohla spraviť. Starostlivosť, či už na rizikovom oddelení, pôrodom boxe, sále, jiske, novorodeneckom oddelení a oddelení šestonedelia bola pre mňa a pre moju dcérku tá najlepšia akú sme mohli dostať. Napriek tomu, že pôrod skončil akútnou sekciou, v závere som nemala vôbec strach, aj vďaka doktorovi Bučkovi, ktorý nám všetko v pokoji a bez stresu vysvetlil a príkladne sa o nás postaral (aj po samotnom pôrode). Veľmi rada by som aj menovite poďakovala každej sestričke, ktorá sa o nás starala, ale žiaľ toľko mien som si nezapamätala. Naozaj som sa u Vás cítila dobre – už počas prípravy na pôrod a samotného pôrodu ku mne sestričky a pôrodné asistentky pristupovali s dôstojnosťou, vysokou profesionalitou a pozitívnou náladou. Veľká vďaka z mojej strany určite patrí vedúcej pôrodnej asistentke Soni Muzikovej a jej tímu za ich príkladnú starostlivosť počas celého dňa pôrodu a vedúcej sestre Ivete Rýzkovej a jej tímu, ktorí sa starali o našu dcérku – ani na sekundu som nepochybovala, že naša malinká je v tých najlepších rukách a dostáva len tú najlepšiu starostlivosť. Vďaka Vám sme s manželom odchádzali z pôrodnice so zdravým dievčatkom a myslím, že v tých chvíľach pre rodiča nič dôležitejšie neexistuje.
S tým, že budem pokračovať aj touto druhou časťou som nepočítala a teda dúfam, že je to naša prvá a posledná skúsenosť, ale zase sa mi potvrdilo, že trnavská nemocnica bola najlepšia voľba. Dcérka bola nečakane hospitalizovaná na pediatrickej klinike. Budem sa opakovať, ale zase sme sa stretli s obrovskou profesionalitou, empatiou a pozitívnym naladením. Veľmi by som sa chcela poďakovať pani doktorkám Zvolenskej, Polákovej a Vadovičovej za ich profesionalitu, ľudskosť a milý prístup k našej dcérke. Ani na chvíľu som nepochybovala, že naša dcérka je v tých najlepších rukách a dostáva tú najlepšiu starostlivosť. Zároveň by som sa chcela poďakovať tímu vedúcej sestry Nadeždy Rendekovej – pri malinkej sa vystriedalo viacero skvelých sestričiek, z ktorých bol cítiť iba záujem čo najrýchlejšie malinkej pomôcť, aby sa jej zdravie vrátilo.
Na záver by som možno chcela byť trochu osobnejšia – aj keď verím, že toto je nadlho dopredu naša posledná skúsenosť s hospitalizáciou v nemocnici a keby nebola situácia s korona vírusom taká aká je, najradšej by som každej sestričke na pediatrickej klinike, ktorá sa o malinkú starala, osobne poďakovala a poriadne ich vyobíjmala. Vďaka Vám všetkým si znova odnášame domov zdravé dieťa a ani po 5 mesiacoch od pôrodu pre nás ako rodičov nie je nič dôležitejšie.

Alexandra Petrík

Ďakujem

0,0 hodnotenie
3. decembra 2020

Dobrý deň,
Dňa 12.11.2020 vo večerných hodinách bola na neurologické oddelenie (predtým na cerebrovaskulárnu jednotku) vašej nemocnice prijatá moja mama p. Kopanicová Božena 82 rokov z Trenčína.
Touto cestou chcem vyjadriť veľké poďakovanie tímu – lekárom, setričkám a ostatným pod vedením pána primára Mudr. Georgija Krasteva za príkladnú starostlivosť a liečbu. Či som sa telefonicky informovala ráno alebo večer, vždy som dostala veľmi ochotne podanú odpoveď na všetky moje otázky týkajúce sa zdravotného stavu mojej mamy. Ešte raz VEĽKÁ VĎAKA.

Dagmar

Veľké ĎAKUJEM

0,0 hodnotenie
23. októbra 2020

Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému gynekologicko-pôrodníckemu oddeleniu za neuveriteľnú dávku empatie a trpezlivosti. Ste úžasní!

Lucia Štoderová

Pre Urgentný príjem a Urologické oddelenie.

0,0 hodnotenie
18. októbra 2020

Chcem sa im podakovat Urgentu Chirurgia 15.10.2020 za rýchle odborné vyšetrenie a hlavne určenie príčiny môjho problému.Velké podakovanie patrí aj celému personálu Urologického oddelenia kde som ležal, skvelí personál dobrá starostlivosť. Dakujem aj chirurgovi a personálu ktorí ma operoval 16.10.2020. aj napriek zložitej situácie COVID . Dakujem..

Roman Slovák

1.-

0,0 hodnotenie
12. októbra 2020

Ďakujem všetkým sestričkám Internej kliniky ( ženské oddelenie ) za starostlivosť a moje skoré zotavenie a MUDr. Dolinskému za jeho odborný a ľudský prístup. Srdečne ďakujem a vážim si vašu náročnú a zodpovednú prácu.

Mária Hrebíčková