Pacienti a návštevníci

Poďakovania

Pridať poďakovanie

podakovanie

6. septembra 2020

Veľmi pekne dakujeme oddeleniu “Metabolická Yska”, p.doktorke Figurovej, za jej láskavy prístup,starostlivost a ľudskosť. Naša mamička , Mária Hudcovičová, ležala na tomto oddeleni od 7.8.2020 do 12.8.2020 , kde sa o nu pekne starali.Z celeho srdca dakujeme aj za možnost privolania kňaza.Otec Rudolf jej poskytol sv. spoved a posledné pomazanie za ktore mu z celeho srdca dakujeme. Vdaka Vám všetkym mohla v pokoji odíst k nášmu Pánovi. Ďakujeme

Mária Šišková

Vďaka za pomoc nemocničné u personálu

27. augusta 2020

Poďakovanie chcem smerovať na geriatrii cké odd. Fntt celému personálu, aj keď to bolo ťažké zo začiatku choroby.

Matušikova za matku Pazitna Irena(za matku )

Dobrý deň

27. augusta 2020

Ďakujem za všetko, čo robíte pre zdravie našich blízkych ,ktorí sú na tom vďaka Vašej starostlivosti lepšie. Veľmi si cením, že je u Vás aj možnosť duchovnej služby pre našich blízkych. Je to pre nás veriacich veľmi upokojujúce, vedieť že tam je niekto kto sa stará aj o dušu našich blízkych.

Zuzana Klestincova

Ďakujem

24. augusta 2020

Dobrý deň
Touto cestou by som sa rada poďakovala personálu gynekologicko pôrodníckého oddelenia, hlavne MUDr. Younis s. i. Natsha, ako každá prvorodička, ani ja som nevedela čo má čaká, a veru som sa bála prirodzeného pôrodu, ale vďaka prístupu pána doktora a taktiež neskutočne dobrých sestričiek som to zvládla, veľmi mi to uľahčili.
Taktiež sa chcem poďakovať sestričkám na oddelení šestonedelia. Ďakujem im za ochotu, za prístup a celkovo za všetko.

Zuzana Mihočková

Poďakovanie

24. augusta 2020

Dobry den. Rozhodla som sa Vam napisat. Pred par dnami som porodila svoje 3dieta. S vyberom porodnice som sa trapila. Prve dieta som rodila v Nitre pred 6 rokmi,druhe v Galante pred 3rokmi. Obe porodnice boli v mojich ociach katastrofou. Zvazovala som,az som sa nakoniec rozhodla pre Vas. A musim povedat,ze som bola naozaj nadmieru spokojna! Porod bol naozaj zazitok. Chcela som vsetko spontanne a prirodzene. Vobec ste s tym nemali ziadny problem. Sprcha kedy som chcela,fit lopta (aj v sprche,co bolo uzasne), hudba,ziadne lezanie a monitorovanie. Masirovanie hradze pri porode (aj ked som sa trochu natrhla),kontakt koza na kozu 2 hodiny po porode (aj pri zasivani,pokial som chcela). Usmev na tvarach a mile slova,povzbudzovanie. To vsetko bolo take skvele,ze naozaj zazitok rodit. Jedine minus co tu mozem vytknut,je mala kapacita lozok na sestonedeli. Pre mna by to bolo nesmierne smutne,keby som maleho nemohla mat pri sebe,keby ma dali po porode na ine oddelenie. Nastastie to nebol moj pripad a hned ako ma preniesli na izbu a dala som si sprchu,maleho mi doniesli. A to bola noc. Inak skvely pristup aj doktoriek na novorodeneckom,aj sestriciek. Vsetko pekne vzdy vysvetlili a vysetrenia babatka robili v pritomnosti mamiciek,kludne aj pri dojceni. Tak len tolko z mojho zazitku. Prajem Vam uz len zvacsenie kapacit na oddeleni a nech stale napredujete v takej skvelej a usmevom naladenej atmosfere. Clovek sa citil u vas skvele,v dobrom budem spominat. Este raz velke DAKUJEM!
S pozdravom Bondorova Veronika a maly Elias 🙂 Pekny den.

Bondorova Veronika a maly Elias