Všetky informácie k očkovaniu proti COVID-19 nájdete na stránke nižšie

Kto a kedy sa bude môcť dať zaočkovať?

Jednotlivé fázy sa spúšťajú otvorením prihlasovania pre príslušné skupiny obyvateľov vo formulári na prihlasovanie v centrálnom objednávkovom systéme.

Ak patríte do jednotlivých fáz, môžete požiadať o očkovanie. Pred očkovaním sa vždy musíte najprv objednať na očkovanie.

 

 

Kde sa vo FN Trnava očkuje?

Vo FN Trnava sa očkuje v ambulantnej časti Psychiatrického oddelenia FN Trnava (vakcinačné centrum č. 1) a v PCHD – nová budova (vakcinačné centrum 2.).

Osoba, ktorá sa ide zaočkovať, nemôže mať príznaky ochorenia COVID-19. Test na COVID-19 nie je potrebný, avšak je na zvážení každého jednotlivca, či si takýto test vo vlastnom záujme da spraviť vo vlastnej réžii. 
 
Každý, kto sa ide očkovať, vypisuje dotazník pred očkovaním, ako aj poučenie. Tieto dokumenty si však môžete vytlačiť a priniesť so sebou. 
 
Preočkovanie
Pfizer BioNTech

Aj keď vám neprišla SMS s termínom, kedy by ste mali prísť na očkovanie druhou dávkou, tento termín je pre vás automaticky vyhradený 28 dní od prvého termínu. Na očkovanie druhou dávkou príďte na rovnaké miesto približne v rovnakom čase ako pri prvom očkovaní. Na preočkovanie si môžete so sebou vypísať a zobrať vytlačené poučenie a dotazník. Urýchli sa tak proces administrácie očkovania.

AstraZeneca

Preočkovanie vakcínou AstraZeneca sa realizuje až na 10. týždeň po prvom očkovaní.

Moderna

Preočkovanie sa realizuje na 28. deň po prvom očkovaní.