Klinika anestéziológie a intenzívnej medicíny

História a charakteristika kliniky

Klinika anestéziológie a intenzívnej medicíny (KAIM)

intro

Klinika anestéziológie a intenzívnej medicíny (KAIM) poskytuje najvyššiu špecializovanú liečebno – preventívnu starostlivosť pacientom  všetkých oddelení a kliník FN Trnava. Ako najvyššie pracovisko v trnavskom kraji prijíma pacientov z celej spádovej oblasti, ktorí si vyžadujú intenzívnu a resuscitačnú starostlivosť. Pracovníci kliniky sa podieľajú na poskytovaní a zabezpečovaní primárnej starostlivosti o všetkých polytraumatizovaných pacientov po dopravných nehodách, alebo po iných závažných úrazoch. Klinika je výučbovou základňou pre študentov ošetrovateľstva Trnavskej univerzity, ako aj pre študentov Strednej zdravotníckej školy v Trnave. Klinika je umiestnená v Pavilóne chirurgických disciplín (PCHD), kde sa sústreďuje  maximum  jej činnosti.  

Vedenie kliniky:

 

rabarova zelezkovova

MUDr. Daria Rábarová, PhD. 
prednostka KAIM  

MUDr. Jarmila Železkovová, MBA
primárka KAIM

 

 

lanciricova

PhDr. Danka Lančaričová
vedúca sestra KAIM

Kontakty:

MUDr. Daria Rábarová, PhD. č. t.: 033/5938806 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
MUDr. Jarmila Železkovová, MBA č. t.:  033/5938803, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
PhDr. Danka Lančaričová, č .t.: 033/593891 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

Manažérky dennej zmeny KAIM

frantova semenejova

PhDr. Marianna Frantová 
manažérka dennej zmeny
lôžkovej časti

Mgr. Stanislava Semeneiová
manažérka dennej zmeny
anestéziologický úsek